Menü
Sepetiniz

EA SPORTS FC 24

EA SPORTS FC 24
STEAM -57 %
EA SPORTS FC 24
Bilgilendirme
E-posta adresinize otomatik teslim edilmektedir.
Oyunun çıkış tarihi itibariyle teslim edilecektir.
Çevimiçi / Çevrimdışı
Yalnızca çevrimdışı oynanılabilir.

EA SPORTS FC™ 24, Dünyanın Oyununun yeni çağıdır: 19.000+ tam lisanslı oyuncu, 700+ takım ve 30+ lig, bugüne kadar PC’de yaratılan en özgün futbol deneyiminde birlikte oynuyor.

Her maçta benzersiz gerçekçiliğe güç veren üç modern teknolojiyle kendinizi oyuna daha yakın hissedin: HyperMotionV, Opta tarafından optimize edilen OyunTarzları ve geliştirilmiş Frostbite™ Oyun Motorunun yanı sıra PC’de canlı ve optimize edilmiş görselleri ortaya çıkaran yeni grafik ayarları.
HyperMotionV, oyunu gerçekten oynandığı şekilde yakalıyor; 180’den fazla profesyonel erkekler ve kadınlar maçından hacimsel verileri kullanarak maç içindeki hareketlerin gerçek hayattaki sahada yaşanan aksiyonu doğru şekilde yansıtmasını sağlıyor.
OyunTarzları sporcuları boyutlandırıyor; Opta ve diğer kaynaklardan alınan verileri yorumlayarak her oyuncunun gerçekçiliğini ve bireyselliğini artıran imza yeteneklere dönüştürüyor.
Geliştirilmiş Frostbite™ Oyun Motoru, Dünyanın Oyununu gerçekçi ayrıntılarla sunarak her maça yeni bir sürükleyicilik seviyesi ekliyor.

Yepyeni Ultimate Team™ Geliştirmeleriyle kulüp efsanelerini yetiştirin ve oyuncularınızı geliştirin, hayalinizdeki XI’i kurarken kadın futbolcuları sahada erkek oyuncuların yanında karşılayın.
Teknik Direktör ve Oyuncu Kariyerinde kendi hikayenizi yazın, Clubs ve VOLTA FOOTBALL™’da çapraz oyun* ile sahada arkadaşlarınıza katılın.

EA SPORTS FC™ 24, futbolun daha yenilikçi geleceğinin bir sonraki bölümüdür.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Stok Durumu: Stokta
  • Platform: Steam
00+ Satış
129,90TL
299,00TL
Etiketler: EA SPORTS FC 24 , ,